Worldwide shipping | We cover all taxes and custom fees for you | Free shipping orders above $500 Worldwide shipping | We cover all taxes and custom fees for you | Free shipping orders above $500

Shipment & Delivery

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz ödemenizin bize ulaştığı günden itibaren en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilir ve bulunduğunuz konuma göre en geç 2 veya 3 iş günü içerisinde size kargo ile teslim edilir. Siparişiniz kargoya verildiği andan itibaren kargo takip numarası sms ve mail ile iletilecektir. Aynı zamanda sitemizde bulunan “siparişlerim” bölümünden de sipariş takibinizi yapabilirsiniz.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Jival.com.tr sipariş yetkilisine durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Open chat
Need help?